Hallo allemaal!!
Nou laat ik ook maar eens me 1e blog schrijven... Ik had donderdag eigenlijk me NOD maaaarrr ben nog steeds niet ongi.... toen heb ik zaterdag een test gedaan... het was een duidelijke - dus ja ik heb de test weggegooid want ik dacht het is niet zo maar toen had ik het er zo eens met me lover over en ik zeg.. het zou toch wat zijn als ik dat ding nou uit de prullenbak haal (lag verder nog niks in hoor haha) en het is toch een + dus ja ik natuurlijk gelijk dat ding uit de bak gehaald (was inmiddels wel een dag later) en ja ik zag een + al was het wel heeeeel vaag..
maar ik ben nu dus nog steeds niet ongi dus ik ga morgen nog maar een keer testen... heb zelf het idee dat het wel zo is maar goed dat heb ik wel vaker gedacht haha
nou ben best nerveus heb nu een digitale gekocht dat leek me wat duidelijker dus ja als ik meer weet dan laat ik het weten :-)
liefs Love
reacties (0)